0 items: €0.00


VIRBAC KASSI/KOERA SILMAPUHASTUSVAHEND FÜSIOL. 125ML

Saadavus: Laos

Hind: €10.00
või

Kiirülevaade

FÜSIOLOOGILINE SILMAPUHASTUSVAHEND
Puhastav ja silmi rahustav toime

Pudel 125 ml

FÜSIOLOOGILINE LAHUS SILMADE PUHASTAMISEKS on isotooniline ja rahustava toimega lahus, mis on ette nähtud silmade ning laugude puhastamiseks.
Lahuse pH (7,4) on võrdne koerte ja kasside pisaravedeliku pH-ga, seetõttu on lahuse kasutamine ohutu ja mugav.

KOOSTISOSAD
Salitsüülhape, boorhape ja selle naatriumisool, virgiinia nõiapähklipuuvesi ja rukkilillevesi.

KASUTAMINE
Lahust kasutatakse koertel ja kassidel:

* silmade ja laugude puhastamiseks,
* silmadest prügi (tolm, liiv, prügi) eemaldamiseks.

KASUTUSJUHEND

* Silmaümbruse puhastamine: immutage vatitups või puhas lapp lahusega ja punastage silmaümbrus suunaga seestpoolt väljapoole.
* Silma puhastamine: kergelt pudelit vajutades tilgutage piisavas koguses lahust silma. Eemaldage vatitupsu abil silmast prügi ja ülemäärane lahus. Vajadusel võib toimingut korrata.

ETTEVAATUSABINÕUD KASUTAMISEL
Veenduge, et pudeli otsik ei puutu vastu silma.

SÄILITAMINE
Pärast esmast avamist säilib toode 4 nädalat.

VIRBAC KASSI/KOERA SILMAPUHASTUSVAHEND FÜSIOL. 125ML

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Veel pilte

Info

FÜSIOLOOGILINE SILMAPUHASTUSVAHEND Puhastav ja silmi rahustav toime Pudel 125 ml FÜSIOLOOGILINE LAHUS SILMADE PUHASTAMISEKS on isotooniline ja rahustava toimega lahus, mis on ette nähtud silmade ning laugude puhastamiseks. Lahuse pH (7,4) on võrdne koerte ja kasside pisaravedeliku pH-ga, seetõttu on lahuse kasutamine ohutu ja mugav. KOOSTISOSAD Salitsüülhape, boorhape ja selle naatriumisool, virgiinia nõiapähklipuuvesi ja rukkilillevesi. KASUTAMINE Lahust kasutatakse koertel ja kassidel: * silmade ja laugude puhastamiseks, * silmadest prügi (tolm, liiv, prügi) eemaldamiseks. KASUTUSJUHEND * Silmaümbruse puhastamine: immutage vatitups või puhas lapp lahusega ja punastage silmaümbrus suunaga seestpoolt väljapoole. * Silma puhastamine: kergelt pudelit vajutades tilgutage piisavas koguses lahust silma. Eemaldage vatitupsu abil silmast prügi ja ülemäärane lahus. Vajadusel võib toimingut korrata. ETTEVAATUSABINÕUD KASUTAMISEL Veenduge, et pudeli otsik ei puutu vastu silma. SÄILITAMINE Pärast esmast avamist säilib toode 4 nädalat.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.