0 items: €0.00


EURO BACK DOUBLE SHOW SHELTER WITH MESH DOORS

Saadavus: Laos

Hind: €210.00
või

Kiirülevaade

Show Shelter (Show Shelter Deluxe Limited Editon Mesh Doors Euro Back )
On välja töötatud spetsiaalselt kassnäitustele vastavalt eeskirjadele CFA ja TICA. See suurus on kõige traditsioonilisem,mis näitusel lubatud.Kaasaskantavat puuri saab eraldada keskelt. Võib kasutada igas olukorras.Näiteks reisil autoga,hotellis oma kodus.
Elupaiga saab kokkuja lahti sekundites,mida on mugav transportida.
Kassi saab näidata külastajaile läbi plastikust aken. See materjal on väga vastupidav . Habitatil on pime tagaosal külg (külastajad pool) lähedal.
Külgedele on 2 taskut, kus teil on mugav näituse dokumente või muudvajalikku hoida. Mõõdud; 110cm x 55cm x 50cm
kaal 2,5kg
Saab lisad riputamiseks mänguasja, läbipaistev visiitkaardi hoidja, , kinnitamise kohad võrkkiige jaoks olemas.

Puuri võib pesta leige veega ja pehme pesuainega.

EURO BACK DOUBLE SHOW SHELTER WITH MESH DOORS

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Veel pilte

Info

Show Shelter kahekohaline.ja ühevärviline. On välja töötatud spetsiaalselt kassnäitustele vastavalt eeskirjadele CFA ja TICA. See suurus on kõige traditsioonilisem,mis näitusel lubatud.Kaasaskantavat puuri saab eraldada keskelt. Võib kasutada igas olukorras.Näiteks reisil autoga,hotellis oma kodus. Elupaiga saab kokkuja lahti sekundites,mida on mugav transportida. Kassi saab näidata külastajaile läbi plastikust aken. See materjal on väga vastupidav . Habitatil on pime tagaosal külg (külastajad pool) lähedal. Külgedele on 2 taskut, kus teil on mugav näituse dokumente või muudvajalikku hoida. Mõõdud; 110cm x 55cm x 50cm kaal 2,5kg Saab lisad riputamiseks mänguasja, läbipaistev visiitkaardi hoidja, , kinnitamise kohad võrkkiige jaoks olemas. Puuri võib pesta leige veega ja pehme pesuainega. Hind koos käibemaksuga.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.