0 items: €0.00


ReQual - Riflex prof Blue Sensation.

Saadavus: Laost otsas

Hind: €14.00

Kiirülevaade

ReQual - Riflex prof
COLOR TAASTAMINE puhas valge kasukas.
Omadused: värvi tervendav - on naha kollasus vastu
Kontsentreeritud šampoon, professionaalne valgendamine ja läiget taastava mõju. Puhastab põhjalikult ilma looduslikke õlisid kasutades kasukat. Ideaalne taaselustada valgekasukas, mustaks määrdunud kasukat.. Võtab ära kasukat kollasuse tänu optilise pleegitusaine lasutamisele.. Riflex-Pro saab kasutada regulaarselt ja hoida valge värv valgena , säravan ja läikivana. Valem sisaldab looduslikke pindaktiivseid ainetes,mis hoolikalt ja õrnalt puhastab. Toode on rikastatud Re Exentyaliga. Riflex-prof sisaldab leesikat, ning sobib naturaalse värvusega karvkattele. Sisaldab Fruithydroxidezuur ja vitamiin C.
Kasutusjuhen; Taastab karvkatet ja lisab mahtu kasukale. See teeb harjamise lihtsaks ja säilitab karvkatet valgena. Soovitan kõigile koeratõugudele ja kassidele. Ei sisalda vesinikku ja kemikaale, mis on kahjulikud karvale ja nahale. Tugevalt koltunud kohad, saab valgeks,kui toodet ei lahjenda. Ideaalne sagedaseks pesemiseks..

ReQual - Riflex prof Blue Sensation.

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Veel pilte

Info

ReQual - Riflex prof Blue Sensation 250ml COLOR TAASTAMINE puhas valge kasukas. Omadused: värvi tervendav - on naha kollasus vastu Kontsentreeritud šampoon, professionaalne valgendamine ja läiget taastava mõju. Puhastab põhjalikult ilma looduslikke õlisid kasutades kasukat. Ideaalne taaselustada valgekasukas, mustaks määrdunud kasukat.. Võtab ära kasukat kollasuse tänu optilise pleegitusaine lasutamisele.. Riflex-Pro saab kasutada regulaarselt ja hoida valge värv valgena , säravan ja läikivana. Valem sisaldab looduslikke pindaktiivseid ainetes,mis hoolikalt ja õrnalt puhastab. Toode on rikastatud Re Exentyaliga. Riflex-prof sisaldab leesikat, ning sobib naturaalse värvusega karvkattele. Sisaldab Fruithydroxidezuur ja vitamiin C. Kasutusjuhen; Taastab karvkatet ja lisab mahtu kasukale. See teeb harjamise lihtsaks ja säilitab karvkatet valgena. Soovitan kõigile koeratõugudele ja kassidele. Ei sisalda vesinikku ja kemikaale, mis on kahjulikud karvale ja nahale. Tugevalt koltunud kohad, saab valgeks,kui toodet ei lahjenda. Ideaalne sagedaseks pesemiseks..

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.