0 items: €0.00


Itaalia kaelarihm DEGANO SAVIO Toscana 588-11

Saadavus: Laos

Hind: €33.60
või

Kiirülevaade

Wonderful kassid krae 29cm pikk. See on rikastanud ilus, lihtne ja elegantne taotluse kive ja klassikaline kuldne kelluke, mis annavad elegants ja klassi.Õrn must elastne luku enne, kui see on kasulik hoida krae pingeline ja paigas.

Kõik lõpeb, st pandlad, needid, push-vardad, konksud jne. Artiklid Degano Savio Toscana on poleeritud: see väldib, et oksüdeerimiseks ja garantiid täiuslik elu.Pikkus: 29cm.Laius: 10mm.Materjal on vastupidavast sünteetilisest sametist.

 Itaalia kaelarihm DEGANO SAVIO Toscana 588-11

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Veel pilte

Info

Pronks, messing, sienna, antiikmööbel, maalid, omadused nende kaelarihmad, jalutusrihmad, rind, käsitsi valmistatud rakendused, mis kõne poleeritud metalli värvi kangas, sära kristall rhinestones, suursugusust ammustest aegadest. Wonderful kassid krae 29cm pikk. See on rikastanud ilus, lihtne ja elegantne taotluse kive ja klassikaline kuldne kelluke, mis annavad elegants ja klassi.Õrn must elastne luku enne, kui see on kasulik hoida krae pingeline ja paigas. Kõik lõpeb, st pandlad, needid, push-vardad, konksud jne. Artiklid Degano Savio Toscana on poleeritud: see väldib, et oksüdeerimiseks ja garantiid täiuslik elu.Pikkus: 29cm.Laius: 10mm.Materjal on vastupidavast sünteetilisest sametist.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.