0 items: €0.00


Kassiliiv Cat's Best Nature Gold 10L

Saadavus: Laost otsas

Hind: €15.00

Kiirülevaade

Cat`s Best Nature Gold on väga ökonoomne, efektiivne ja hästi lõhnasiduv kassiliiv. Valmistatud 100% puhtast orgaanilisest kiust, tänu millele võib kasutatud määrdunud liiva visata tualetti. Cat`s Best Nature Gold on komposteeritav ja 100% bioloogiliselt lagundatav. See kassiliiv on eriti sobilik pikakarvalistele kassidele kuna graanulid on raskemad ning ei jää karvade külge ega kandu ka liivakastist välja.Cat's Best Nature Gold- desodoreeriv ja imav kassiliiv nagu ei ükski teine: ebameeliv lõhn imendub efektiivselt ja pidevalt taimekiudude kapillaarse süsteemi abil ning muidugi ilma igasuguste keemiliste lisandite ja armoomodeta!

Kassidele meelib Cats Best taimsete kiudude naturaalne lõhn. Taimesed kiud on pehmed kassi käppadele ja samas kaitsevad ka tundlikke hingamiselundeid.

Kuni 3 korda tõhusam kui tavapärased liivad ja seetõttu pikemalt kasutatav!
Cats Best Nature Gold on valmistatud jõudsatest minikuulidest mis on raskemad kui tavalise liiva kuulid. Tänu sellele ei jää need karvade külge ega kandu liivakastist välja.

Koosneb looduslikust kiust ja tänu sellele võib määrdunud liiva visata tavalisse WC-potti nagu tualettpaberi.

Kassiliiv Cat's Best Nature Gold 10L

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Veel pilte

Info

Kassiliiv Cat's Best Nature Gold 10L (5kg) Cat`s Best Nature Gold on väga ökonoomne, efektiivne ja hästi lõhnasiduv kassiliiv. Valmistatud 100% puhtast orgaanilisest kiust, tänu millele võib kasutatud määrdunud liiva visata tualetti. Cat`s Best Nature Gold on komposteeritav ja 100% bioloogiliselt lagundatav. See kassiliiv on eriti sobilik pikakarvalistele kassidele kuna graanulid on raskemad ning ei jää karvade külge ega kandu ka liivakastist välja. Cat's Best Nature Gold- desodoreeriv ja imav kassiliiv nagu ei ükski teine: ebameeliv lõhn imendub efektiivselt ja pidevalt taimekiudude kapillaarse süsteemi abil ning muidugi ilma igasuguste keemiliste lisandite ja armoomodeta! Kassidele meelib Cats Best taimsete kiudude naturaalne lõhn. Taimesed kiud on pehmed kassi käppadele ja samas kaitsevad ka tundlikke hingamiselundeid. Kuni 3 korda tõhusam kui tavapärased liivad ja seetõttu pikemalt kasutatav! Cats Best Nature Gold on valmistatud jõudsatest minikuulidest mis on raskemad kui tavalise liiva kuulid. Tänu sellele ei jää need karvade külge ega kandu liivakastist välja. Koosneb looduslikust kiust ja tänu sellele võib määrdunud liiva visata tavalisse WC-potti nagu tualettpaberi.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.