0 items: €0.00


Itaalia kaelarihm Degano Savio

Saadavus: Laos

Hind: €58.01
või

Kiirülevaade

See geniaalne krae kassid on 29cm pikk ja rikastavad palju suurepäraseid rakendusi, mis sisaldavad klaasi ja läikivaid kive ja kulda, mis annavad klassikaline kelluke klassi ja elegantsist.

Kõik varustus (pandlad, needid, push-vardad, konksud jne.) Artiklid Degano Savio on 24k kullatud: see väldib, et oksüdeerimiseks ja garantiid parim aeg aastates.Pikkus: 29cm.Laius: 10mm.Materjal on vastupidavast sünteetilisest sametist.

Itaalia kaelarihm Degano Savio

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Veel pilte

Info

See geniaalne krae kassid on 29cm pikk ja rikastavad palju suurepäraseid rakendusi, mis sisaldavad klaasi ja läikivaid kive ja kulda, mis annavad klassikaline kelluke klassi ja elegantsist. Kõik varustus (pandlad, needid, push-vardad, konksud jne.) Artiklid Degano Savio on 24k kullatud: see väldib, et oksüdeerimiseks ja garantiid parim aeg aastates.Pikkus: 29cm.Laius: 10mm.Materjal on vastupidavast sünteetilisest sametist. Kõik üksused on pinnatud DEGANOSAVIO 24 karaadise kullaga! Lisaks piltidele saadaval veel Hele hall valge kalliskiviga,tume roosa roosaka kiviga ja beez valge kalliskiviga..

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.