0 items: €0.00


Classic Original naturaalne paakuv kassiliiv, 14 kg

Saadavus: Laos

Hind: €20.00
või

Kiirülevaade

Classic Original naturaalne paakuv kassiliiv, 14 kg

Intersand Classic on Premium klassi naturaalne kassiliiv. Intersand Extreme Classic on kasutamisel ökonoomne ning seda on kerge eemaldada. 15 kg Intersand Extreme Classic kassiliiva vastab42,2 kg tavalisele kassiliivale.
Esklusiivse patenteeritud kolmekordse mõju valemiga kassiliiv kassitualeti Classic jaoks (TRIPLE ACTION™) eemaldab ebameeldiva lõhna nüüd veel kolm korda efektiivsemalt.


Liiv sisaldab vähem kui 0,1% tolmu, seetõttu on ta tervisele kahjutu. Kuna Classic ei kleepu kassi käppade külge , ei tassita seda mööda kogu maja laiali. Liival on kõrge imendumise tase (350%) ning see moodustab vedelikuga kontakteerumisel kiiresti tihedad klombid, mida on kühvliga kerge liivakastist eemaldada. Uue kassiliivaga Classic on kerge kassitualeti puhtust pidada. Kogu liivakasti sisu pole vaja ära visata, piisab kui eemaldada klombid ja lisada veidi värsket kassiliiva. Classic on 100% naturaalne ja ohutu. Tootjariik on Kanada.

Kõrge imendumise tase: imendub kuni 350% esialgsest mahust
Vähem kui 0,1% tolmu
Ei kleepu kassi käppade külge
Ökonoomne, pole vajadust iga kord kogu liivakasti sisu vahetada, piisab kui eemaldada klombid ja lisada veidi värsket kassiliiva.

Classic Original naturaalne paakuv kassiliiv, 14 kg

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Veel pilte

Info

Classic Original naturaalne paakuv kassiliiv, 14 kg Intersand Classic on Premium klassi naturaalne kassiliiv. Intersand Extreme Classic on kasutamisel ökonoomne ning seda on kerge eemaldada. 15 kg Intersand Extreme Classic kassiliiva vastab42,2 kg tavalisele kassiliivale. Esklusiivse patenteeritud kolmekordse mõju valemiga kassiliiv kassitualeti Classic jaoks (TRIPLE ACTION™) eemaldab ebameeldiva lõhna nüüd veel kolm korda efektiivsemalt. Liiv sisaldab vähem kui 0,1% tolmu, seetõttu on ta tervisele kahjutu. Kuna Classic ei kleepu kassi käppade külge , ei tassita seda mööda kogu maja laiali. Liival on kõrge imendumise tase (350%) ning see moodustab vedelikuga kontakteerumisel kiiresti tihedad klombid, mida on kühvliga kerge liivakastist eemaldada. Uue kassiliivaga Classic on kerge kassitualeti puhtust pidada. Kogu liivakasti sisu pole vaja ära visata, piisab kui eemaldada klombid ja lisada veidi värsket kassiliiva. Classic on 100% naturaalne ja ohutu. Tootjariik on Kanada. Kõrge imendumise tase: imendub kuni 350% esialgsest mahust Vähem kui 0,1% tolmu Ei kleepu kassi käppade külge Ökonoomne, pole vajadust iga kord kogu liivakasti sisu vahetada, piisab kui eemaldada klombid ja lisada veidi värsket kassiliiva.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.