0 items: €0.00


Catit Play-N-Scratch kassi mänguasi

Saadavus: Laost otsas

Hind: €16.00

Kiirülevaade

Поделиться
Kirjeldus
Catit Play-N-Scratch Hagen'ilt - see on imeline kraapimisaluse, palli, vedru otsas oleva mänguasja ning kassipiparmündiga mänguasi kassidele. Kassid kraabivad heameelega esemete pealispinda, et küüned oleksid lühikesed ja teravad. Et mööblit ja vaipu selle eest kaitsta, võitete anda oma kodutiigrile selle mänguasja koos kraapimisalusega.

Las teie kassil tekib uus võimalus küünte teritamiseks. peale selle on siin vedru otsas olev mänguasi, mängupall ja kassipiparmünt.

See mänguasi hoiab teie kassi aktiivsena!

diameeter umbes 36 сm
kõrgus umbes 4,5 сm, vedru kõrgus 25 с

Catit Play-N-Scratch kassi mänguasi

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Veel pilte

Info

Catit Play-N-Scratch Hagen'ilt - see on imeline kraapimisaluse, palli, vedru otsas oleva mänguasja ning kassipiparmündiga mänguasi kassidele. Kassid kraabivad heameelega esemete pealispinda, et küüned oleksid lühikesed ja teravad. Et mööblit ja vaipu selle eest kaitsta, võitete anda oma kodutiigrile selle mänguasja koos kraapimisalusega. Las teie kassil tekib uus võimalus küünte teritamiseks. peale selle on siin vedru otsas olev mänguasi, mängupall ja kassipiparmünt. See mänguasi hoiab teie kassi aktiivsena! diameeter umbes 36 сm kõrgus umbes 4,5 сm, vedru kõrgus 25 сm

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.