0 items: €0.00


APPLAWS - Cat konserv tuunikala ja juustuga 156 g

Saadavus: Laos

Hind: €2.20
või

Kiirülevaade

Toote kirjeldus.Naturaalne kassitoit tuunikala filee (70%) ja juustuga (6%).Koostis Riis Joogivesi Niiskus Toorproteiin Toorrasv Tuhk Toorkiud
TUUNIKALA&JUUST
1% 23% 82% 14% 0,5% 2% 1%


Soovituslik toitmisjuhend:156 g konserv vastab keskmise suurusega kassi päevasele toidukogusele. Tiined ja imetavad kassid võivad vajada rohkem toitu. Päevane toidukogus: vt. joonis pakendil. Värske joogivesi peab olema pidevalt kättesaadav, serveerida toatemperatuuril.

APPLAWS - Cat konserv tuunikala ja juustuga 156 g

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Veel pilte

Info

Lühikirjeldus Applaws 100% naturaalsed konservid kassidele Applaws konservid on tõesti erilised – neis on kasutusel ainult pakendil kirjas olevad koostisosad. Applaws konservid on 100% naturaalsed ja nende lihasisaldus on maksimaalselt kõrge. Kana tähendab tõepoolest kana rinnafileed ja kala on kalafilee – tegu pole derivaatidega! Applaws konservides kasutatav kala püütakse merest delfiinisõbralike ning säästvate meetoditega. Konservide retseptide koostamisel on silmas peetud seda, et need kindlustaksid kasside hea tervise. Me loodame, et teie lemmikud hakkavad Applaws’i armastama samapalju kui meie omad! Toote kirjeldus.Naturaalne kassitoit tuunikala filee (70%) ja juustuga (6%). Koostis Riis Joogivesi Niiskus Toorproteiin Toorrasv Tuhk Toorkiud TUUNIKALA&JUUST 1% 23% 82% 14% 0,5% 2% 1% Soovituslik toitmisjuhend: 156 g konserv vastab keskmise suurusega kassi päevasele toidukogusele. Tiined ja imetavad kassid võivad vajada rohkem toitu. Päevane toidukogus: vt. joonis pakendil. Värske joogivesi peab olema pidevalt kättesaadav, serveerida toatemperatuuril.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.