0 items: €0.00


Anju Beaute HERBAL Shampoo 250ml

Saadavus: Laos

Hind: €16.01
või

Kiirülevaade

Anju Beaute HERBAL Shampoo
Panama Bark Extract - passionfruit - provitamiinid
Puhtus, hügieen ja ilu. Regulaarne või juhuslik kasutamine. Sobib kõikidele tõugudele ja karvkattele. Õrna sügavpuhastus šampooni baas on taimse päritoluga toimeaineid, arenenud regulaarne või juhuslik kasutamine kõikide koerte ja kasside, olenemata tõust,karvkatte tüüp või nahavärvi, kelle nahk ja karv on heas seisukorras.
Panama koore ekstrakt ja passionfruit austada ja tugevdada naha hüdratsiooni ja kaitset. Rikas vitamiinide ja orgaanilised polyacids, passionfruit on pehmenenud, rahustav ja taaselustav.Allergikutele, lihtne kasutada, sisaldav taimseid valkke. See annab ilu, tervise, hügieeni ja elujõudu.Kastamine:Lahjenda 1 : 5 .Hoolikalt vahule hõõruda ,lasta toimida 2-5 minutit.Loputa korralikult rohke veega.

Anju Beaute HERBAL Shampoo 250ml

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Veel pilte

Info

Anju Beaute HERBAL Shampoo 250ml - passionfruit - provitamiinid Puhtus, hügieen ja ilu. Regulaarne või juhuslik kasutamine. Sobib kõikidele tõugudele ja karvkattele. Õrna sügavpuhastus šampooni baas on taimse päritoluga toimeaineid, arenenud regulaarne või juhuslik kasutamine kõikide koerte ja kasside.Olenemata tõust,karvkatte tüüp või nahavärvi, kelle nahk ja karv on heas seisukorras. Panama koore ekstrakt ja passionfruit austada ja tugevdada naha hüdratsiooni ja kaitset. Rikas vitamiinide ja orgaanilised polyacids, passionfruit on pehmenenud, rahustav ja taaselustav.Allergikutele, lihtne kasutada, sisaldav taimseid valkke. See annab ilu, tervise, hügieeni ja elujõudu.Kastamine:Lahjenda 1 : 5 .Hoolikalt vahule hõõruda ,lasta toimida 2-5 minutit.Loputa korralikult rohke veega. Herbal Universal Protein Shampoo Panama Bark Extract - Passionfruit - Provitamins Cleanliness, hygiene and beauty. Regular or occasional use. All breeds and coat types. Gentle deep cleansing shampoo with a base of vegetable origin active principles, developed for regular or occasional use for all dogs and cats, whatever breed, coat type or colour, whose skin and coat are in good condition. The joint action of Panama bark extract and passionfruit respect and strengthen skin hydration and protection. Rich in vitamins and organic polyacids, passionfruit is softening, soothing and revitalising. Hypoallergenic, easy to use, HERBAL is also protein-rich. It provides beauty, health, hygiene and vitality. Dilute in a ratio of 1:5 with water and apply all over a damp coat. Lather well, leave to act for 2 to 5 minutes and rinse thoroughly. Our advice: We recommend this shampoo for all dogs and cats with no skin or coat problems. For coats which need treatment, volumising, smoothing, wire hairs or puppies/kittens, we recommend other shampoos from the ANJU BEAUTÉ range.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.